Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Společnost PROFI HYPPO je samostatný pojišťovací zprostředkovatel, který poskytuje komplexní služby v oblasti pojištění na českém pojišťovacím trhu od roku 2007.

 
Naší hlavní činností je zprostředkování, správa a průběžná kontrola pojištění klientů, vyhodnocení rizik, optimalizace pojistného krytí.
 
Ve společnosti PROFI HYPPO pracují odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti pojišťovnictví. Všichni pracovníci, kteří se přímo podílí na uzavírání pojistných smluv, jsou držiteli odborné způsobilosti na úrovni vyššího kvalifikačního stupně. Naši specialisté jednají vždy v zájmu klienta.
 
Splňujeme všechny požadavky vztahující se k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele, které ukládá zákon č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění, a jsme řádně registrováni Českou národní bankou.

Jako vázaný zástupce společnosti FINGO s.r.o. máme navázanou spolupráci s většinou bank, které působí na českém trhu a poskytujeme tak široké portfolio úvěrů. 

 
Naším cílem je spokojenost a důvěra našich klientů, která je základemdlouhodobé spolupráci.
  
Společnost PROFI HYPPO je členem největšího tuzemského uskupení pojišťovacích zprostředkovatelů RENOMIA NETWORK, které zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro tuzemské i zahraniční klienty.

CERTIFIKÁTY A OSVĚDČENÍ

Osvědčení o zkoušce odborné způsobilosti - spotřebitelské úvěry - Soňa DuškováOsvědčení o vykonání odborné zkoušky - doplňkové penzijní spoření - Soňa Dušková

Osvědčení o zkoušce odborné způsobilosti - velká rizika a životní pojištění - Soňa DuškováOsvědčení o zkoušce odborné způsobilosti - neživotní pojištění - Marcela Černá
Osvědčení o zkoušce odborné způsobilosti - neživotní pojištění - Tereza KopeckáOsvědčení o zkoušce odborné způsobilosti - neživotní pojištění - Adéla DuškováJsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

PROFI HYPPO s.r.o.
Divadelní 66
290 01 Poděbrady

centrala@poradceprofinance.cz
+420 724 784 607